2 pokojové apartmány s kuchyňským koutem 

Apartmán má 2 pokoje. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení WC a koupelnu se sprchovým koutem a umyvadlem . Apartmán je vybavený televizí . V každém pokoji jsou 2 postele boxspring .  Celkem tedy 4 postele s možností 1 přistýlky  . V jednom z pokojů je kuchyňský kout s lednicí, myčkou , vařičem a mikrovlnou troubou . Každý pokoj má balkon . 

2 pokojový apartmán 

Pokoje 2, 3 a  4 lůžkové 

Nabízíme 2,3 a 4 lůžkové pokoje.   Každý pokoj má vlastní sociální zařízení WC a koupelnu se sprchovým koutem a umyvadlem . U 2 lůžkových pokojů si můžete zvolit zda chcete pokoj s kuchyňským koutem , nebo pokoj bez kuchyňského koutu . Některé 2 lůžkové pokoje mají vlastní balkon .  V každém pokoji jsou hotelové postele boxspring .  Připojení k WIFI a parkoviště je ZDARMA. 

FOTOGALERIE

Levné pokoje se společným sociálním zařízení a kuchyní 

Pro ubytování zaměstnanců nabízíme možnost ubytování v oddělené časti naší budovy , kde se nachází celkem 12 pokojů. 2 * čtyřlůžkový pokoj , 2 * třílůžkový pokoj a 8 * 2lůkový pokoj . V této části je společné sociální zařízení . Sprchy a WC a společná kuchyně. Tato část je vhodná pro ubytování zaměstnanců. Připojení k WIFI a parkoviště je ZDARMA . Cena za lůžko je 250 Kč/ noc. 

Při dlouhodobém pobytu jsou ceny smluvní . Pro ceny na dlouhodobý pobyt nad 30 dní  volejte tel. 777 22 44 33 .

Dvoulůžkové pokoje

s možností vaření ve společné kuchyni 

Nové dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny hotelovými postelemi BOXSPRING s matrací 20 cm pro pohodlný spánek. Ke každému lůžku je noční stolek . Na pokoji je šatní skříň . Jídelní stůl s 2 ks polstrovaných židlí.  

Třílůžkové pokoje 

s možností vaření ve společné kuchyni

Nové třílůžkové pokoje jsou vybaveny hotelovými postelemi BOXSPRING s matrací 20 cm pro pohodlný spánek. Ke každému lůžku je noční stolek . Na pokoji je šatní skříň . Jídelní stůl s 3 ks polstrovaných židlí.

Čtyřlůžkové pokoje 

s možností vaření ve společné kuchyni 

Nové čtyřlůžkové pokoje jsou vybaveny hotelovými postelemi BOXSPRING s matrací 20 cm pro pohodlný spánek. Ke každému lůžku je noční stolek . Na pokoji je šatní skříň . Jídelní stůl s 4 ks polstrovaných židlí.